Nastolatki

Popatrz jak doświadczeni faceci wybierają się na pierdolenie niewinnie wyglądających nastoletnich panienek. Pewne rzeczy stają się lepsze z wiekiem. A te słodkie małolatki są ciekawe i chcą się o tym przekonać! Niektóre wolą starszych a niektóre młodych pierdolców. Dostajesz od nas to co najlepsze z tych dwóch światów!

Ostra akcje sexi nastolatki, zobacz jak młode słodkie nastolatki zabawiają się. Poznaj ich drugą twarz. Asia w wolnych chwilach lubi sie w domku pobawić wibratorkiem gdy nikogo nie ma.

Witam, was drodzy użytkownicy chciałem opowiedzieć o swojej przygodzie która przydarzyła mi się pewnego razu. Proszę nie zwracać uwagi na błedy interpunkcyjne oraz ortografię ponieważ zawsze z tym miałem problemy i dzięki pewnej sytuacji chyba udało mi się zdać z języka polskiego. Był to maj koniec tygodnia jak zawsze z koelgami czekaliśmy na weekend aż w końcu odpoczniemy po ciężkim tygodniu od szkoły. Ostatnia lekcją był polski, zachowywaliśmy się dość głośno nasza nauczycielka zwracała nam nie raz uwagę lecz i tak po chwili robiliśmy swoje, głośno gadaliśmy. Aż w końcu nauczycielka się wkurzyła i to porządnie, wstawiła naszej trójce po ocenie niedostatecznej. Nastolatki No cóż kto był w szkole wie jak to jest i nikt się tym na tyle nie przejmował. Do tego nauczycielka która lubiała wkładać sobie słoik do cipki i nie wiedząc dlaczego mi kazała zostać po lekcji. Do końca lekcji siedzieliśmy cichutko jak myszki. Ja zastanawiałem się czego ona może chciec odemnie. Chodziły po mojej głowie różne fantazje jestem trochę zboczony i przeważnie myśle o seksie. Wyobrażałem sobie moją nauczycielkę jak się z nią zabawiam. Po chwili zadzwonił dzownek i przerwał moje rozmyślanie.. Nadszedł czas spotkania po lekcjach. Wszyscy uczniowie wyszliz klasy, nauczycielka podeszła do drzwi zamkneła je na zamek, kazała mi przed sobą klęknać, nie miałem wyjścia tak zrobiłem, miała ona na sobie spodniczke która podwineła. Powiedziała że za swoje zachowanie i nerwy mam jej sprawić teraz przyjemność, oparła się o ławkę odchyliła majtki. Zaczałem ja powolutko lizać na około jej łechtaczki, była troszkę owłosiona lecz mi to nie przeszkadzało lubie takie kobiety. Lizałem ją po cipce jęczała po cichu, widać było że bardzo jej się to podobało. Była bardzo rozpalona, widać że pragneła seksu zemną. Namiętnie jedziłem jęzorkiem po jej cipce, ona nagle mnie odepchneła powiedziała już starczy Marcin, podobało mi się bardzo lecz mam spotkanie może umówimy się na wieczór? Odpowiedziałem pewnie dlaczego nie. Kto by nie chciał się spotkać z nauczycielką po lekcjach? Do tego bardzo ładną miała blond włosy duże jędrne piersi u ładną pupcie.

Fetyszysci wszystkich krajów ...BEST ERO - NAJLEPSZA EROTYKA

MŁODZIUTKIE NASTOLATKI